Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zwroty:

 

Zgodnie z zapisami Ustawy o Prawach Konsumenta (art 27 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U.2014 r. poz.827) istnieje możliwość odesłania zakupionego towaru (odstąpienie od umowy) lub wymiany na inny dostępny w ofercie. W takiej sytuacji należy w ciągu 14 dni odesłać wraz z dowodem zakupu nieuszkodzony produkt na adres wskazany poniżej. Produkt powinien zostać odpowiednio zapakowany, zapewniając brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

Zgodnie z obowiązującym prawem rękojmi, w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki poinformujemy o decyzji dot. zwrotu. Po pozytywnym rozpatrzeniu sprawy na podany w formularzu numer konta zostaną zwrócone koszty zakupu towaru.

 

Zwrot towaru należy dokonywać na adres:

Perfekt Office S.C.

ul. Grochowska 333a

03-823 Warszawa

 

Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy i przygotowania przesyłki. Zwrot odbywa się na koszt kupującego.    

 

 

Reklamacje:

 

Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, wysyłając wiadomość e-mail pod adres biuro@perfektoffice.pl. W zgłoszeniu należy opisać powód reklamacji. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od daty wpłynięcia zgłoszenia.