Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Regulamin sklepu

 

 

1. Zasady ogólne

 

a. Sprzedający sprzedaje, a Kupujący kupuje towary na zasadach określonych w niniejszych warunkach.

 

b. Każda oferta i wycena może zostać wycofana lub zmieniona w dowolnym czasie przed przyjęciem przez Sprzedającego zamówienia złożonego przez Kupującego.

 

c. Sprzedający zastrzega sobie prawo do sprostowania każdego błędu pisarskiego lub arytmetycznego w ofertach, cennikach, fakturach lub innej dokumentacji. Sprzedający informuje Kupującego o sprostowaniu błędu w terminie 15 dni od dnia sprostowania.

 

d. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że wszystkie zamieszczone dane techniczne nie zawierają błędów, które nie mogą być jednak podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt

 

2. Zamówienia i warunki dostawy.

 

a. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie, faxem i przez sklep internetowy.

 

b. Zamówienia złożone do godziny 16.00 realizowane są w następnym dniu roboczym, w przypadku produktów pod specjalne zamówienie, klient będzie informowany o terminie realizacji zamówienia.

 

c. Przyjęcie zamówienia do realizacji potwierdzane jest odpowiednią informacją przesłaną na adres e-mail podany przez klienta.

 

d. Zamówiony towar dostarczany jest do naszych Klientów własnym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

e. Adres dostawy powinien być wskazany w zamówieniu Kupującego, a wszelkie zmiany adresu dostawy powinny być pisemnie zgłoszone Sprzedającemu.

 

f. Jeżeli zamówiony towar jest niedostępny, Sprzedający ma prawo zastąpić niedostępny towar innym towarem o równej bądź lepszej jakości w tej samej cenie. Sprzedający jest zobowiązany poinformować Kupującego o zastąpieniu niedostępnego towaru innym towarem, a Kupujący ma prawo do odmowy akceptacji zastąpienia niedostępnego towaru i zażądania dostawy innego dostępnego towaru o równej bądź lepszej jakości.

 

g. W przypadku dostawy do konkretnego pracownika w biurze Kupującego, jeżeli Kupujący nie może odebrać Towaru na pierwsze wezwanie, kolejne dostawy mogą być odpłatne.

 

h. Koszty dostawy

Forma dostawy

Koszt

Czas realizacji

Transport Perfekt Office

20,00 zł brutto dla zamówień o wartości poniżej 250 zł brutto

1 dzień roboczy od przyjęcia zamówienia

Kurier

20,00 zł brutto dla zamówień o wartości poniżej 250 zł brutto i paczki o wadze max do 30 kg

1-2 dni robocze od nadania przesyłki

Odbiór osobisty

0 zł

1 dzień roboczy od przyjęcia zamówienia, w godz. 10-16

W przypadku przesyłek gabarytowych i ciężkich (tablice, woda, papier, soki itp.) koszt przesyłki ustalany jest z Klientem indywidualnie.

UWAGA!!! NIE WYSYŁAMY KURIEREM NAPOJÓW W SZKLANYCH BUTELKACH!

Odbiór osobisty  możliwy jest w biurze handlowym firmy Perfekt Office pod adresem:

 

ul. Grochowska 333a

03-823 Warszawa

3. Potwierdzenie odbioru.

 

Potwierdzeniem odbioru dostawy w przypadku dostawy własnym transportem jest podpisanie faktury VAT, w przypadku dostawy realizowanej za pośrednictwem kuriera potwierdzeniem jest podpisanie listu przewozowego.

 

4. Płatność

 

a. Należność za zakupiony towar można uregulować gotówką przy dostawie, lub przelewem w formie przedpłaty. W przypadku podpisania umowy kredytowej zapłata następuje zgodnie z przyznanym terminem płatności.

 

b. Sprzedający zastrzega sobie prawo wstrzymania dostaw produktów do momentu uregulowania zaległych płatności.

 

5. Polityka cenowa

 

Podane ceny obowiązują do wyczerpania zapasów magazynowych i mogą ulec zmianie.

Dla uzyskania wiążącej oferty cenowej prosimy o kontakt z działem handlowym.

Ofertę umieszczoną w naszym sklepie internetowym prosimy traktować jako zaproszenie do negocjacji.

 

6. Gwarancja

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancja producenta, lub podlegają ogólnym zasadom rękojmi.

 

7. Prawo zwrotu

 

Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni od daty zakupu. (nie dotyczy to produktów na specjalne zamówienie, te produkty nie podlegają zwrotowi).

 

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest brak oznak użytkowania, oraz oryginalna opakowanie produktu. Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy i przygotowania przesyłki.

 

8. Zdarzenia losowe

 

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie Umowy wynikające z niemożności wyprodukowania materiałów lub artykułów niezbędnych do wykonania Umowy lub spowodowane bezpośrednio lub pośrednio przez czynniki pozostające poza kontrolą Sprzedającego, w szczególności wojnę, zamieszki, interwencje rządu, awarię, opóźnienia w transporcie, spory pracownicze, pożar, powódź lub siłę wyższą.

 

9. Polityka prywatności

 

Wypełnienie formularza zamówienia jednoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Perfekt Office danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r O ochronie danych osobowych ( Dz. U nr 133 poz. 883)