Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Etykiety Avery Zweckform Koronawirus 20cm 12szt.-24254 Zobacz większe

Etykiety Avery Zweckform Koronawirus 20cm 12szt.

ET0143

Etykiety ostrzegawcze Avery Zweckform Koronawirus średnica 20cm 12szt.,usuwalne (49415)

Więcej szczegółów

40,65 zł netto
40,65 zł brutto

+ Dodaj do listy życzeń

  • 12 naklejek do użytku wewnątrz pomieszczeń (nie są odpowiednie do aplikowania na podłogę)
  • Usuwalne etykiety papierowe
  • Maksymalna widoczność przy średnicy 20 cm oraz w żółto-czarnej kolorystyce
  • 5 różnych wzorów oznaczeń związanych z koronawirusem (COVID-19)


Samoprzylepne, usuwalne, papierowe etykiety Avery Zweckform Idealne do użytku w pomieszczeniach użyteczności publicznej np. sklepach, kawiarniach, restauracjach. Żółto-czarne naklejki o średnicy 20 cm zapewniają maksymalną widoczność. Wytyczne i przepisy dotyczące zachowania dystansu społecznego oraz utrzymywania higieny w związku z pandemią COVID-19 zostały przedstawione na łatwych do zrozumienia grafikach. W zestawie znajduje się 5 następujących wzorów: „mycie rąk” (2x), „maseczki” (2x), „dezynfekcja rąk” (2x), „zachowanie dystansu” (2x), „strzałka” (4x).

Obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa dotyczą rónież ochrony zdrowia w zakładach pracy. Odpowiednie oznaczenia oraz ostrzeżenia znacznie ułatwiają funkcjonowanie firm i pomagają chronić pracowników oraz klientów.

Ostatnio przeglądane